Ankara Dul Bayan İlanları

Ankara Dul Bayan
Ankara Dul Bayan İlanları

Ankara Dul Bayan İlanı Merhaba arkadaşlar benim adım Yasemin. Ankara’da yaşamaktayım, dul bir bayanım arkadaş arıyorum. Kendimden sizlere bahsedecek olursam, 37 yaşında 2 çocuk sahibiyim. Daha önceki eşimden ilgisizlik ve şiddet uyguladığından dolayı ayrılmak zorunda kaldım. Yaklaşık 3 yıldır dul bayan olarak kendi ayaklarımın üstünde durmaya çalışmaktayım. Hayat bazen istediğimiz gibi maalesef olmuyor. Zamanında ne getireceği belli değil, her neyse işte öyle..

Ankara dul bayan ilanımı sizlerle paylaşma amacım ciddi anlamda biriyle tanışmak. Evlilik kurabileceğim birini aradığımdan dolayı ilan açmak istedim. Benimle tanışmak isteyen kişiler ilanıma yorum yaparak bana ulaşabilirler.

Ankara Dul Bayan Telefon Numaraları

Ankara dul bayan telefon numaraları arayan birçok erkek olduğunu biliyorum. Bende ilanıma yorum yapan kişilere telefon numaramı vermek istiyorum. Bu sayede daha hızlı iletişim kurup birbirimizi daha detaylı olarak tanıyabiliriz. Aradığım özellikler aslında belli başlı bir kriterim yok. Sadece evine bağlı beni ve çocuklarımı sahiplene bilecek kişiler ilanıma yorum yaparsa çok sevinirim.

Bu arada çocuklarımdan da sizlere bahsedeyim. Biri kız diğeri erkek toplam iki çocuğum var. Kız çocuğum 15 erkek çocuğum ise 13 yaşında. İkisi de okula gitmekteler. Pandemiden dolayı okullarda uzaktan eğitime yönelmesiyle hep birlikte evdeyiz. Ben ise tekstil atölyesinde makinacı olarak çalışıyorum. Kendi hayatım hakkında sizlere anlatabileceklerim şimdilik bu kadar. Daha detaylı tanışmak için söylediğim gibi sizlere telefon numaramı paylaşacağım.Etiketler: Ankara Dul Tel, Ankara Dul Bayan Arıyorum, Ankara Dul Bayan Telefon, Ankara Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar, Ankara Dul Bayan Numaraları,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*