Dost Arayan Zengin Dul Bayanlar

Zengin Dul Bayanlar
Dost arayan zengin bayanlar

Dost arayan zengin dul bayanlar telefonu arayan herkese merhabalar. Benim adım Yeliz İstanbul Etilerde yaşamaktayım. 37 Yaşında dul bir bayanım. Eski eşim vefat ettiğinden dolayı 7 yıldır dul bir bayanım. Eşimden kalan yüklü mirastan dolayı oldukça lüks bir hayat yaşıyorum. Kendine dost arayan zengin dul bayanlar arayan bir çok erkeğin olduğunu bilmekteyim. Bende kendime erkek arkadaş aradığımdan dolayı bu siteye ilan vermek istedim.

Dost Arayan Zengin Dul Bayan Telefon Numaraları

Dost Arayan Zengin Dul Bayan Telefon Numaraları ilanımda sizlere telefon numaramı da paylaşacağım. Öncelikle sizlere kendimden bahsedeyim. Gezmeyi eğlenmeyi oldukça seven biriyim. Pandemi döneminden önce her gece dışardaydım diyebilirim. Kendime ait eşimden kalan bir çok mal varlığım ve gelirlerim mevcut. Burada ilanımı açma amacım tamamen dost arkadaş bulmak olacaktır. kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum. Bu arada bir erkek çocuğum var oda 14 yaşında.

Zengin dul bayan bulmak aslında zor bir şey değil, özellikle dul bayanlar kendilerine dost aramaktalar. Benimde amacım dost hayatı yaşayabileceğim kişilerle tanışmak olacaktır.

Zengin Dul Bayan İlanları

Zengin Dul bayan ilanları açma sebebimi zaten bahsettim. Şimdi ilanıma yorum yaparak bana ulaşabilirsiniz. Kendinizi tarif edecek açıklayıcı bir mesajla bana ulaşın. Yorum yapanlar arasından seçtiğim kişilere telefon numaramı da vereceğim.

25 – 40 yaş arası zengin dul bayan arayan erkekler bana ulaşsınlar. Telefon üzerinden daha detaylı konuşarak bir birimizin yalnızlığını giderebiliriz. Kendinize iyi bakın yorumlarınızı bekliyorum.


Etiketler: İstanbul dul zengin bayan, Dost arayan zengin dul kadın, Zengin bayanlar İstanbul, Kendine dost arayan zengin bayanlar, Zengin Dul Bayan Tel,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*