İstanbul Dul Bayan Tel

İstanbul Dul Bayan Telefon
İstanbul Dul Bayan Tel

İstanbul Dul Bayan Tel arayan erkeklere merhaba. Ben Hülya 40 yaşında dul bir bayanım. İstanbul Avcılar’da yaşamaktayım. Daha önce bir defa evlilik yapıp ayrılmak zorunda kaldım. Ayrılalı yaklaşık 6 yıl oldu, hiç çocuğum yok. Ayrılık sebebi ise şiddetli geçimsizlik oldu, 5 yıl evli kaldım ve sonunda ayrıldık.

Şimdi aklınıza şu gelebilir şiddetli geçimsizlik nasıl oldu ? Eşimin sorunlarından dolayı çocuğumuz olmuyordu. Bu sebepten dolayı devamlı tartışma ve kavgalar oluyordu sonunda ayrılmak zorunda kaldık.

Ayrılık sürecinden sonra yeni birisini hayatıma sokmadım. Şu anda ise ciddi anlamda birlikte olabileceğim hatta evlilik kurabileceğim insanla tanışmak istiyorum. Bu sebepten dolayı İstanbul Dul Bayan Tel ilanımı sizlerle paylaştım.

İstanbul Dul Bayan Telefon Numaraları

İstanbul dul bayan telefon numaraları arayan bir çok insan olduğunu biliyorum. Aslında erkekler dul bayanlara daha çok ilgi duyduğunu sezdim. Aslında bu tarz erkeklerin farklı düşünceler olduğunu sanıyorum. Bu şekilde düşünen insanlar lütfen ilanıma yorum yapmasınlar. Benim niyetim ciddi, bana gerçek anlamda sevgi verebilecek ve benim gibi ciddi düşünen insanlar ile tanışmak istiyorum.

Bu zamana kadar rahat bir hayat içerisinde olmadım o yüzden, maddi anlamda bir beklentim yok. Tanışacağım kişi bizi kimseye muhtaç etmeyecek şekilde bir geliri olması ve çalışması benim için yeterli olacaktır.

Telefon numarasına gelince, ilanıma yorum yapan kişiler arasında kendini en iyi şekilde ifade edebilen kişilere numaramı vereceğim.

Dul Bayanlar İstanbul

İstanbul’da dul bayan arayan erkekler ilanıma yorum yaparak bana ulaşabilirler. her yorumu dikkatli şekilde okuyarak telefon numaramı uygun bulduğum kişilerle paylaşacağım.

Telefon üzerinden birbirimizi daha hızlı tanıyabilir bu sayede hızlı adımlar atabiliriz diye düşünüyorum. Benimle tanışmak için ilanıma yorum yapmanız gerekiyor. Kendini en iyi şekilde ifade eden kişilerle telefon numarası üzerinden iletişim kurabiliriz. Kendim hakkımda sizlere bahsedeceklerim şimdilik bu kadar. telefon üzerinden daha detaylı nede olsa konuşuruz. Yorumlarınızı bekliyorum.Etiketler: İstanbul dul telefon numaraları, İstanbul bayan telefon numaraları, Dul tel, Dul bayanlar İstanbul, İstanbul dul telefon,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*